Спирачна помпа AISIN BMT-187

  Авточасти / Спирачна помпа

  Цена: 123.67 лв. 98.94 лв.
  Спирачна помпа

  Парт номер: BMT-187
  Производител: AISIN
  :
  Доставчик: NasAuto

  ОЕ НОМЕРА

  МаркаКаталожен номер
  MITSUBISHI472011A340
  TOYOTA472011A340

  Алтернативни номера

  МаркаКаталожен номер
  TRWPMF719
  Спирачна помпа AISIN BMT-187 BMT-187
  BMT-187
  AISIN
  Спирачна помпа BMT-187
  AISIN
  лв. 98.94 In stock
  Product description: :
MITSUBISHI: 472011A340
TOYOTA: 472011A340

TRW: PMF719

Марка Модел Мощност Гориво
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i 81KW/110HP бензин
TOYOTA COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) 2.0 D-4D 66KW/90HP дизел
TOYOTA COROLLA комби (_E12J_, _E12T_) 1.6 VVT-i 81KW/110HP бензин
TOYOTA COROLLA комби (_E12J_, _E12T_) 2.0 D-4D 66KW/90HP дизел
Оцени с 1 Оцени с 2 Оцени с 3 Оцени с 4 Оцени с 5

0,00 / 5 - 0 Ревюта